Šk.rok 2016 / 2017
Predmet
Názov súťaže
Umiestnenie / mená žiakov
DEJ
Dejepisná olympiáda
okresné kolo
1. MIESTO – Andrej Škuta
3. MIESTO – Ivana Pavlišinová
3. MIESTO – Šimon Mekiňa
3. MIESTO – Henrik Bakajsa
Dejepisná olympiáda
krajské kolo
4. MIESTO – Andrej Škuta
ANJ
Olympiáda z ang.jazyka
okresné kolo
2. MIESTO – Natália Malicherová
SJL
Vajanského Martin
krajské kolo
1. MIESTO – divadlo poézie Priatelia Múz
Slová, hra a my
okresné kolo
1. MIESTO – divadlo poézie Priatelia Múz
Literárne Topolčany
celoslovenská súťaž
3. MIESTO – Ingrid Matejíková (próza)
Škultétyho rečňovanky
celoslovenská súťaž
ocenená práca : Natália Ponyiczká
PRO SLAVIS
celoslovenská súťaž
1. MIESTO – ZŠ TURZOVKA – školský časopis
Inšpirácie spod Sitna
Celoslovenská literárna súťaž spolku Živena
3. MIESTO – Dávid Janiš
O cenu Rudolfa Jašíka
ocenené práce : Dávid Janiš, Ladislav Sivera, Laura Marcineková, Adriána Rudinská
čestné uznanie : Veronika Szotkovská
Olympiáda zo SJL
okresné kolo
2. MIESTO – Miroslava Perďochová
Krása slova
obvodové kolo
1. MIESTO – J. Pavlišinová (kategória I. - próza)
1. MIESTO – E. Sapietová (kategória III. - próza)
1. MIESTO – K. Kobolková (kategória II. – poézia)
Krása slova
okresné kolo
1. MIESTO – V. Szotkovská (kategória II. – poézia)
2. MIESTO – K. Kobolková (kategória II. – poézia)
3. MIESTO – J. Pavlišinová (kategória I. - próza)
3. MIESTO – E. Sapietová (kategória III. - próza)
MAT
Matematická olympiáda
okresné kolo
3. MIESTO – Simona Tkadlecová
Klokanko
celoslovenská súťaž
1. MIESTO – Júlia Pavlišinová
Pytagoriáda
okresné kolo
1.MIESTO – Júlia Pavlišinová
3. MIESTO – Laura Marcineková
BIO
Biologická olympiáda
okresné kolo
4.MIESTO – Simona Hrancová
TSV
Vianočné plávanie
okresné kolo
2. MIESTO – Adam Tomala (50m kraul)
3. MIESTO – Simona Barčáková (50m kraul)
3. MIESTO – celkové poradie ZŠ Turzovka
Vybíjaná
okresné kolo
2. MIESTO – družstvo ZŠ Turzovka
Basketbal
okresné kolo
2. MIESTO – družstvo ZŠ Turzovka
Atletika
okresné kolo
4. MIESTO – družstvo ZŠ Turzovka – dievčatá
6. MIESTO – družstvo ZŠ Turzovka – chlapci
Volejbal
okresné kolo
1. MIESTO – okresné kolo - ZŠ Turzovka
5. MIESTO – krajské kolo – ZŠ Turzovka
Futsal
1. MIESTO – obvodové kolo - ZŠ Turzovka
1. MIESTO – okresné kolo – ZŠ Turzovka
4. MIESTO – krajské kolo – ZŠ Turzovka
Školský pohár SFZ okresné kolo
2. MIESTO - družstvo ZŠ Turzovka
Coca cola cup futbal
1. MIESTO – I. kolo - ZŠ Turzovka
1. MIESTO – II. kolo – ZŠ Turzovka
3. MIESTO – III. kolo – ZŠ Turzovka
INF
Ibobor
celoslovenská súťaž
úspešní riešitelia – Alica Hrancová, Adam Tomala
NBV
Biblická olympiáda
okresné kolo
2. MIESTO - Ivana Pavlišinová, Dominik Andraško, Ladislav Sivera
CHE
Chemická olympiáda
okresné kolo
10. MIESTO – Erika Dodulíková
TCHV
Technická olympiáda
okresné kolo
7. MIESTO – Richard Mekiňa, Tomáš Hrubý
1.st.
VŠEDKOVEDKO
14. MIESTO v rámci SR – Juraj Korduliak
Regionálne majstrovstvá v šachu
regionálne kolo
1. MIESTO – Eliška Machovčáková